17 872 12 81 | pomoc.liceum@ur.edu.pl. liceum@ur.edu.pl

W czasie, kiedy kampania wyborcza przed wyborami parlamentarnymi wchodzi na ostatnią prostą nasza szkoła na swój sposób przeżywała celebrację święta demokracji, jakim są każde wybory.

Miniony czwartek (26 IX 2019 r.) był dniem, który minął w DLU pod znakiem wyborów czteroosobowego Prezydium Samorządu Uczniowskiego oraz Opiekuna Samorządu.

Nad poprawnością przebiegu procedur wyborczych czuwała Uczniowska Komisja Wyborcza, w składzie Anna Kalenichenko, Aleksandra Róg, Katarzyna Sroka, Jakub Brydak oraz Eryk Borkowski. Dzięki ich pracy udało się bardzo sprawnie przeprowadzić oba głosowania i już w kilkanaście minut po zamknięciu lokalu wyborczego ogłosić oficjalne wyniki.Ogromnie dziękujemy za Waszą odpowiedzialną pracę.

Najwięcej głosów zebrała Klaudia Łagodzic, która na kadencję 2019/2020 obejmie funkcję Przewodniczącej. Oprócz niej mandaty do Prezydium zdobyli: Piotr Wąsacz, Dominika Rudnicka oraz Patrycja Kużdżał.

Całej czwórce serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej naszego liceum.

Opiekunem SU na kolejną kadencję powołany został mgr Damian Knutel.